happypixel

przygotowywanie kreacji

Tworzymy najlepsze
formaty reklamowe

W świecie mobilnej reklamy marki konkurują między sobą w niewielkiej przestrzeni ograniczonej do wielkości ekranu smartfona.

W Spicy Mobile specjalizujemy się w interaktywnych i spersonalizowanych formatach pełnoekranowych, które umożliwiają pokazanie produktu lub usługi w sposób pełniejszy, bardziej kreatywny i angażujący.

Nasze reklamy są zgodne z wytycznymi IAB oraz MMA.

Zobacz nasze realizacje.

Reklama rich media

Kreacje rich media wykorzystują natywne funkcje smartfonów (akcelerometr, żyroskop czy geolokalizację) oraz mechanizmy interaktywne (wysłanie wiadomości tekstowej, wykonanie połączenia telefonicznego, wysłanie e-maila, umożliwienie odbiorcy zapisanie wydarzenia w kalendarzu).

Cała interakcja konsumenta z marką może odbywać w obrębie kreacji, bez konieczności przekierowywania użytkownika na stronę mobilną.

W przeciwieństwie do standardowych banerów kreacje rich media generują dwukrotnie więcej interakcji, powodują także, że reklamowana marka oraz sam przekaz są częściej zapamiętywane.

Reklama video

Formaty wideo są coraz chętniej konsumowane przez użytkowników mobilnych. Reklamodawcy z kolei wykorzystują ten rodzaj reklamy w celu wzmocnienia przekazu spotu, który emitowany jest w tym samym czasie w TV.

Dzięki wykorzystaniu mechanizmów interaktywnych możliwe jest rozszerzenie komunikatu marki oraz większe zaangażowanie użytkownika.

Standardy

Znamy i spełniamy standardy reklamy internetowej, zarówno IAB, jak i wytyczne Coalition for Better Ads