O nas

mówi się, że jesteśmy najlepsi

Kształtujemy rynek
reklamy mobilnej

Jesteśmy zespołem ekspertów marketingu mobilnego, prekursorem pierwszego na rynku badania korzystania ze smartfonów i tabletów oraz twórcą największej w Polsce sieci reklamowej premium w aplikacjach (Mobigate) oraz na stronach mobilnych. Każdego dnia docieramy do ponad 3 mln mobinautów.

Poznaj nas

Zarząd

Artur Zawadzki

Ekspert w obszarze nowych technologii i rynku internetowego w Polsce oraz w regionie CEE.
Przez wielu uważany za jednego z twórców polskiego internetu.

Zawodową przygodę z internetem rozpoczął w 1998 roku w Trader.com, gdzie odpowiadał za sprzedaż reklamy internetowej. Następnie związany z firmą Gemius SA, gdzie pełnił funkcje wiceprezesa, a następnie prezesa zarządu. W latach 2003-2005 wiceprezes zarządu Interactive Advertising Bureau Polska (IAB).

Czas wolny spędza aktywnie, a ostatnio jego pasją jest triathlon oraz maratony MTB. Często podróżuje wraz z żoną Justyną, córką Antoniną i synem Ignacym.

Rafał Karczewski

Ekspert w zakresie reklamy on-line i mobile. Z rynkiem mediów i reklamy związany jest od 17 lat. Uczestnik i prelegent licznych konferencji poświęconych rozwojowi reklamy internetowej, wideo w sieci oraz mobile marketingowi.

W latach 2008-2012 był dyrektorem sprzedaży ds. internetu w Polsat Media, odpowiedzialnym za negocjacje oraz synergię mediów nietelewizyjnych. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał w firmie badawczej Gemius SA. Ukończył Uniwersytet Warszawski oraz informatykę w PJWSTK ze specjalizacją multimedia i sztuczna inteligencja.

W wolnych chwilach największą przyjemność sprawia mu czas spędzony z rodziną, wspólne podróżowanie oraz akwarystyka morska.

Działaj z nami

Mobilize. Advertise. Monetize.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu strategii, kreacji i technologii oferujemy kompleksowe wsparcie dla wszystkich podmiotów zainteresowanych reklamą w kanale mobile – wydawców, reklamodawców oraz twórców aplikacji.

W naszych działaniach dbamy o ochronę prywatności użytkowników i przestrzegamy zasad wprowadzonych przez Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych (RODO). Zasady przetwarzania danych osobowych opisujemy tutaj.

Dysponujemy powierzchnią
ok. 900 mln odsłon

Współpracujemy z
62 wydawcami

Przeprowadziliśmy
2 005 kampanii

Zaufało nam ponad
123 klientów

Zaufali nam